4 הטעויות הנפוצות ביותר בבחירת ביטוח חיים

כמה פעמים שמעת כי אתה צריך ביטוח חיים? משהו כמו מיליון, נכון? אולי כבר יש מדיניות ואתה מרגיש שאתה מכוסה כראוי. אחרי הכל, עקבת אחרי העצה שמעתם אינספור פעמים. או, אולי לא טרם אחד, ואתה רוצה לוודא שאתה מתחיל במצב ברגל ימין. אם אתה חייל משוחרר , חשוב לבחון כל פוליסות ביטוח חיים כבר יש לך במקום או פוטנציאל שוקלים, כי אולי תעשו אחת הטעויות הנפוצות ארבע האלה.

1. הזנחת לעיין באופן קבוע למדיניות שלכם
אחת הטעויות הנפוצות ביותר ביטוח חיים היא מזניחה באופן קבוע לסקור למדיניות שלכם במקום הראשון. עליך לעיין שלך פוליסות ביטוח חיים, אפילו בקצרה, לפחות פעם בשנה.

דמיינו לרגע שהלכת עשור בלי להסתכל על פוליסות ביטוח חיים שלך. במהלך זמן זה, ההוצאות שלך יכול באופן דרמטי גדלו יחד עם ההכנסה שלך. כי מטרתו של ביטוח חיים היא להגן על ההכנסה של המשפחה שלך, אתה עשוי כראוי. כיסו במשך תקופה ארוכה של זמן. אם המפרנס נפטרה, המשפחה שלך אולי היו צריכים להקריב בכבדות כדי לצוף.

2. שוכח לחנות סביב עבור העסקה הטובה ביותר
היזהרו שכירת "סוכן בשבי". סוכנים בשבי הם סוכני ביטוח אשר מועסקים על ידי חברה אחת למכור את המוצרים שלהם. למרבה הצער, הם לא יכולים לעזור לך השוו עבור העסקה הטובה ביותר. באופן דומה, כמה סוכנים עצמאיים לעבוד רק עם כמה ספקי הביטוח. עוד הם בהחלט טוב יותר מאשר עבודה עם סוכן בשבי, אתה יכול למצוא סוכנים חנות מספר רב של חברות לספק עסקה מצויינת.

כדאי אפילו לשקול פנייה אל סוכני ביטוח מרובים כדי להרחיב את החיפוש שלך עבור ביטוחי חיים הטוב ביותר. השוואת הצעות מחיר, לבחור את הטוב ביותר.

3. רק לאחר כיסוי דרך מעסיק

אתה עלול לקבל הטבות ביטוח חיים דרך המעסיק. בעוד המדיניות בחסות המעסיק שלך עשוי לייצג אופציה נהדרת, יש נושא אחד חשוב להיות מודעים: אתה לא יכול לקחת את הפוליסה שלך איתך. כשאתה עוזב את העבודה שלך.

בגלל זה זה כל כך חשוב לוודא לך להשוות בין חברות ביטוח החיים הטובים ולרכוש מדיניות עצמאית משל עצמו. זכור, כאשר מחליף עבודות, אתה עדיין הולך צריך ביטוח החיים, ייתכן שיהיה עליך לשנות את הכיסוי בכל מקרה. החלפת ג'ובס הוא מלחיץ, ותראה הדבר האחרון בטח תחשבי במהלך מעבר זה הוא ביטוח החיים שלך.

הקפד להשיג ביטוח חיים בבעלות פרטית ולנשום מהידיעה שאתה מכוסה, לא משנה את המצב העבודה שלך.

4. שתמשיך להיות הבעלים של מדיניות לא נכון בשבילך
לאחר שסקרת את המדיניות הנוכחית, אם יתברר שזה לא מתאים לך, הקפד לקנות פוליסה מתאימה יותר ותבטלי הישן. יש אין טעם שתמשיך להיות הבעלים של מדיניות לא מתאים לך.

בעיקר, יש שני סוגי פוליסות ביטוח חיים זמינים: כל ביטוח חיים וביטוח חיים לטווח. המונח ביטוח חיים הוא אחד הסוגים הכי זול וישיר של ביטוח חיים זמין, ואילו ביטוח חיים שלמים נכנס מערך של טעמים, ומתגאה היכולת לצבור ערך מזומנים.

אמנם חשוב לקחת בחשבון את החיסכון בעלויות ביטוח החיים המונח, המחיר אינו הגורם היחיד בבחירת הפוליסה שלך. . זה קריטי שתשקול תרחישים היפותטיים כדי לקבוע באיזו מדיניות מתאימה לך במקרים רבים, המונח ביטוח חיים הוא האפשרות הטובה ביותר עבור משפחות, כמו זה שומר הפרמיות שלהם, כך הם יכולים להשקיע חסכונותיהם בהשקעות מסורתיות. ובכל זאת, חשוב להבין מה שנכון בשבילך, אבל לא בשביל הרוב.

אל תילחצי לתוך לרכוש פוליסה, להיות בטוח שאתה לא מבין זה. מוצרים פיננסיים רבים, במיוחד פוליסות ביטוח חיים, הם מורכבים למדי. זה הכי טוב להסביר לסוכן הביטוח שלך כי ייתכן שיהיה עליך לקחת קצת זמן כדי לחקור את האפשרויות שלך לפני הרכישה. אם הם לא מבינים את זה, חפש במקום אחר.

אין צורך להיות מומחה כדי למנוע את הטעויות האלה. פשוט לעשות את שיעורי הבית, לבחור מדיניות בחוכמה.