7 סוגי ביטוח שאתה צריך על מנת להגן על העסק שלך

מהיום יזם מתחיל עסק, הוא חושף את עצמו כדי סיכונים מסוימים. עוד לפני שהעובד הראשון הוא נשכר, עסק נמצא בסיכון, שהופך אותו חשוב שתהיה הזכות ביטוח במקום. תביעה אחת או אירוע קטסטרופלי יכול להיות מספיק להשמיד את כל עסק קטן לפני יש אפילו סיכוי לקבל מהקרקע.

למרבה המזל, עסקים נהנים מגישה מגוון רחב של סוגי ביטוח כדי להגן עליהם מפני הסכנות האלה. להלן כמה סוגי ביטוח עסק חייב להיות במקום בהקדם האפשרי.

1. ביטוח אחריות מקצועית וביטוח.
ביטוח אחריות מקצועית וביטוח, הידוע גם בשם שגיאות של מחדלים (E & O) ביטוח, מכסה עסק מפני תביעות רשלנות בשל הפגיעה בו כתוצאה של טעויות או כשל לבצע. שאין מדיניות מידה אחת המתאימה לכולם על אחריות מקצועית ביטוח. כל התעשייה יש קבוצה נפרדת של החששות יטופלו פוליסה אישית שנכתב עבור עסק.

2. רכוש ביטוח.
עסק בבעלות או חכירה החלל שלה, המאפיין ביטוח היא חובה. הביטוח מכסה ציוד, שילוט, המלאי, רהיטים במקרה של שריפה, סערה או גניבה. עם זאת, ההרס אירועים כמו שטפונות, רעידות אדמה בדרך כלל לא מכוסים במסגרת פוליסות ביטוח רכוש סטנדרטיים. אם האזור שלך נוטה בנושאים אלה, בדוק עם המבטח את מחיר מדיניות נפרדת.

3. פיצויים ביטוח.
ברגע נשכר העובד הראשון, להוסיף ביטוח פיצויים פוליסת הביטוח של עסק. זה יכסה טיפול רפואי, נכות, מוות הטבות במקרה עובד נפגע או מת כתוצאה עבודתו עם העסק הזה. גם אם עובדים אתה מבצע עבודה לכאורה סיכון נמוך, בריאותית כגון תסמונת מנהרת שורש כף היד או slip-ובסתיו עלולה לגרום בתביעה יקר.

בנושא: האם בית העסק שלך צריך ביטוח?

4. ביתי עסקים.
אנשי מקצוע רבים מתחילים שלהם לעסקים קטנים בבתים משלהם. למרבה הצער, המדיניות של בעל הבית לא מכסה עסקים המבוססים על הבית בדרך עושה ביטוח נכס מסחרי. אם אתה מנתח את העסק שלך בביתך, לבקש את המבטח ביטוח נוסף כדי לכסות את ציוד ומלאי במקרה של תקלה.

5. מוצר ביטוח אחריות.
אם העסק שלך מייצרת מוצרים למכירה בשוק כללי, ביטוח אחריות המוצר היא חובה. אפילו עסק שמקבל כל אמצעי אפשרי לוודא שאת מוצריה בטוחים יכול למצוא עצמו בתביעה בשל נזקים שנגרמו על ידי אחד המוצרים שלה. ביטוח אחריות המוצר פועלת להגן על עסק במקרה כזה, עם כיסוי לרשות תהיה מותאמת במיוחד לסוג מסוים של המוצר.

6. רכב ביטוח.
אם החברה רכב ישמש, כלי הרכב האלה צריכה להיות מבוטחת כדי להגן על עסקים מפני חבות אם תאונה צריך להתרחש. לכל הפחות, עסקים אמור להבטיח מפני פגיעות צד שלישי, אך ביטוח מקיף מכסה את הרכב בתאונה, גם כן. אם העובדים משתמשים מכוניות משלהם לעסקים, ביטוח אישי משלהם יכסה אותם במקרה של תאונה. הבדל משמעותי אחד לכך הוא אם הם מעבירים סחורה או שירותים תמורת תשלום. זה כולל בשליחים.

7. הפרעה לפעילות עסקית ביטוח.
אם יתרחש אסון או אירוע קטסטרופלי של, הפעולות של עסק סביר תופסק. במהלך תקופה זו, העסק שלך יסבלו הכנסה אבודה בשל חוסר יכולת של הצוות שלך כדי לעבוד במשרד, מייצרים מוצרים או לבצע שיחות המכירה. סוג זה של ביטוח ישימה במיוחד לחברות הדורשות מיקום פיזי כדי לעשות עסקים, כגון חנויות קמעונאיות. הפרעה לעסקים הביטוח מפצה עסק על הכנסותיה לאיבוד במהלך אירועים אלה.

על ידי בעל הביטוח הנכון במקום, עסק יכול למנוע הפסד כספי גדול עקב תביעה או אירוע קטסטרופלי. בדוק עם המבטח שלך כדי לברר איזה טפסים ביטוח מומלץ עבור הסוג של העסק שלך ולשים את התוכניות הללו במקום בהקדם האפשרי.